فرآورده های بهداشتی و آرایشی
گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 10004:2012
از شرکت MOODY INTERNATIONAL انگلستان

 معرفی شرکت زرین دره

شرکت زرین دره (سهامی خاص) در سال 1361 به ثبت رسید. این شرکت برند تجاری "بارفتن" را در همان سال به نام خود به ثبت رساند. فعالیت شرکت با تولید مایع ظرفشویی، شامپو و مایع شیشه شوی آغاز و پس از آن سفید کننده، مایع دستشویی و دیگر محصولات به سبد تولید آن افزوده شد.

​کارخانه زرین دره دارای زیر ساخت هایی متناسب و با کیفیتی مطلوب برای تولید انواع فرآورده های شوینده بارفتن است. زیر بناهای این واحد تولیدی معادل 9200 متر مربع را در بر می گیرد که شامل: ساختمان ادارای، سالن های تولید، کارگاه پلاستیک، انبارها، ساختمان تاسیسات، سرایداری و نگهبانی است.    

واحد تولیدی زرین دره، یک واحد تولیدی متوسط کوچک اما پویاست که در سطح استان خراسان بزرگ فعالیت می کند.  "فرآورده های بهداشتی بارفتن"  عمدتا" در استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی توزیع می شود.

از نقاط قوت شرکت زرین دره داشتن نیروی کار توانمند و متخصص است و با اتکاء به تلاش همین کارکنان در شرایط اقتصادی دشوار که در سالهای اخیر برای صنعت کشور وجود داشته است، پا برجا مانده و به فعالیت خود ادامه می دهد. 

شرکت زرین دره سعی در توسعه بازار خود دارد و به همین منظور در نظر دارد نمایندگانی فعال، پویا و متعهد در اکثر شهرهای استان خراسان بزرگ داشته باشد. بعلاوه شرکت زرین دره در سالهای اخیر تنوع تولیدات خود را افزایش داده است، به طوری که هم اکنون بیش از سی قلم فرآورده های شوینده تولید و به بازار عرضه می کند.