فرآورده های بهداشتی و آرایشی
گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 10004:2012
از شرکت MOODY INTERNATIONAL انگلستان

مایع ظرفشویی بارفتن

مایع ظرفشویی بارفتن مایعی فوق العاده برای شستن ظروف است. مایع ظرفشویی بارفتن کف زاست و فرمولاسیون آن برای زدودن چربی و اضافات مواد غذایی از روی ظروف و براق نمودن آن طراحی شده‌است. مایع ظرفشویی برای شستشوی انواع ظروف مناسب است.  بعلاوه مایع ظرفشویی بارفتن در نوع دو بسته بندی شفاف و پلی اتیلن و در حجم های نیم لیتر، یک لیتر، سه لیتر، چهار لیتر و بیست لیتر  تولید و به بازار عرضه می شود.

​در زمان قدیم مردم از  موادی نظیر خاکستر و کاهگل استفاده می کردند. اما امروزه انواع مایع های ظرفشویی تولید و به بازار عرضه می شود. ویژگی های مایع ظرفشویی مناسب را بخوانید.   
جالب است بدانید می توانید مایع ظرفشویی را در منزل خود تهیه کنید.

با اینکه همیشه وقتی سخن از مایع ظرفشویی به میان می آید در اکثر افراد تنها چیزی که تداعی می شود شست و شوی ظروف آشپزخانه است اما مایع ظرفشویی بارفتن مصارف مفید دیگری هم دارد که از جمله آن می توان به استفاده از آن بصورت محلولی برای براق کردن و تمیز کردن جواهرات نام برد. چنانچه جواهرات شما در اثر جرم گرفتن کدر شده اند کافی است آنها را در محلولی از آب و مایع ظرفشویی بارفتن به مدت 5 دقیقه قرار دهید و سپس با یک مسواک نرم جرم ها را به طور کامل از روی آنها پاک کرده و به آنها جلا دهید.