فرآورده های بهداشتی و آرایشی
گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 10004:2012
از شرکت MOODY INTERNATIONAL انگلستان

موارد استفاده از مایع ظرفشویی به غیر از شستن ظروف چیست؟

مایع ظرفشویی جز اصلی سینک آشپزخانه باشد اما قدرت تمیز کردن آن در همه قسمت های خانه بسیار مفید است.به دلیل این که این مایع ملایم است،اغلب یک گزینه بسیار عالی در مقایسه با مواد شیمیایی قوی تر به شمار می رود (علاوه براین به احتمال خیلی زیاد شما یک ذخیره ی همیشه آماده از مایع ظرف شوئی رازیر سینک دارید). دفعه بعد که خانه ی خود را تمیز می کنید این روش های جدید رابرای استفاده ازاین مایع کف دار در نظر بگیرید.
1-پاک کردن لکه های کف زمین:
برای تبدیل یک سطل آب گرم به یک پاک کننده مفید کف زمین ،تنها دو قاشق غذاخوری مایع ظرف شوئی به آن اضافه کنید.
2-پاک کردن لکه های چربی لباس:
مایع ظرف شوئی برای پاک کردن لکه ی اکثر پارچه ها(حتی پشم قابل شستشو و ابریشم که ممکن است با ماده لباس شوئی دارای آنزیم های ضد لک آسیب ببینند)به اندازه کافی ملایم است.
3-تمیز کردن مبلمان پاسیو:
یک قطره مایع ظرف شوئی به یک کاسه آب گرم اضافه کنید و از آن برای تمیز کردن میز و صندلی بیرون از خانه استفاده کنید
4-تمیز کردن جواهرات:
اضافه کردن کمی مایع ظرف شوئی با آب معدنی گازدار،روشی سریع  برای تمیز کردن زیور آلات است
5-تمیزکردن شانه و برس:
با استفاده از محلول کف دار چند قطره مایع ظرف شوئی مخلوط در آب گرم، با تجمع محصولات آرایشی – بهداشتی و موی چرب در برس ها و شانه ها مبارزه کنید.
6-مگس های میوه را به دام اندخته و از بین ببرید
سه قطره مایع ظرف شوئی را به یک کاسه سرکه(که مگس های کوچک مزاحم را جذب می کند)اضافه کنید. مایع ظرف شوئی کشش سطحی را کاهش داده و درنتیجه پشه ها فرورفته و غرق می شوند.
7-لکه های روی فرش را ازبین ببرید.
یک قاشق غذا خوری مایع ظرف شوئی را در دو فنجان آب گرم حل کنید و یک پارچه سفید و تمیز آغشته به این محلول را روی لکه قرار دهید تا آن را به خودجذب کند
8-کابینت های آشپزخانه را پاک کنید.
 برای پاک کردن کثیفی کابینت ها مقداری مایع ظرف شوئی را به یک بطری اسپری حاوی آب گرم اضافه کنید و با استفاده از آن روی کابینت ها را اسپری کنید.
9-لکه های روغن را ازروی بتون محو کنید.
اگر لکه ای روی بتون دیدید آن را با جوش شیرین بپوشانید و سپس مقداری مایع ظرف شوئی روی آن بریزید. آن را به یک برس پلاستیکی بسابید و بگذارید چندساعت در این حالت بماند. آن را آب بکشید و این روند را تکرار کنید تا لکه از بین برود.