فرآورده های بهداشتی و آرایشی
گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 10004:2012
از شرکت MOODY INTERNATIONAL انگلستان

  یک شامپو فرش مناسب باید چه ویژگی های داشته باشد

                                              

 

 

 

 

 

    فرش و مبلمان در استفاده روزمره و در اثر آلودگی هوا كثیف شده و  لازم است هر از چند گاهی توسط شوینده مناسب شسته و تمیز شود. بدلیل روكش‌های گوناگون مبلمان و الیاف متفاوت فرشها ضروری است شامپوی فرش و موكت که مورد استفاده قرار می گیرد با  الیاف  متفاوت آنها سازگار بوده و ضرری برای آنها نداشته باشد. بنابراین استفاده از مواد  شوینده با اثر ملایم و موثر در فرمولاسیون شامپو فرش بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

     از طرفی جلوگیری از تداخل رنگها و یا از بین رفتن شادابی و نشاط رنگ فرش و موكت از دیگر جنبه‌های مورد توجه در شوینده‌های فرش و موكت می‌باشد. برای حفظ و سلامت رنگها و همچنین داشتن فرشهایی با پرز نرم و ملایم، طرز استفاده از شامپو فرش نیز در كنار انتخاب محصول مناسب حائز اهمیت می‌باشد. 

 

                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   لابراتوار شرکت زرین دره، شامپو فرش بارفتن را با تمامی ویژگی های یک شامپو فرش ایده آل  تولید و به عرصه نمی کند. بهترین روش برای تمیز كردن فرش و موكت با شامپو فرش بارفتن، انحلال مقدار مناسبی از آن ( طبق دستورالعمل) در آب وتمیز كردن سطح مورد نظر با اسفنج آغشته به محلول شوینده می‌باشد. سپس باید با یك دستمال كتانی نمدار سطح فرش را از شوینده و چركهای حل شده در آن پاك نموده و هر از چندگاهی دستمال مورد نظر را با یك دستمال تازه دیگر عوض نمود. 

    همچنین بایستی فرش و موكت را پس از خشك شدن جارو نمود. از نكات قابل دیگر توجه پرهیز از راه رفتن و یا نشستن بر روی فرش و موكت قبل از خشك شدن كامل آنهاست، در غیر این صورت احتمال بروز لكه وجود دارد. شامپو فرش بارفتن در ظروف یک لیتری، چهار لیتری و بیست لیتری عرضه می شود.