فرآورده های بهداشتی و آرایشی
گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 10004:2012
از شرکت MOODY INTERNATIONAL انگلستان

استفاده ‌های مختلف از سفیدکننده کلر

بسیاری از مردم فکر می‌کنند سفید کننده کلر فقط ابزاری برای روشن کردن لباس‌های سفید است. در واقع سفید کننده کلر دارای کاربردهای وسیعی در خانه است. این ماده می‌تواند برای ضد عفونی کردن کابینت و ظروف کاشپزخانه و از بین بردن کپک در حمام به کار رود.     سفید کننده کلر در صورت استفاده نادرست، می‌تواند مضر برای سلامتی باشد و همیشه باید با احتیاط با آن رفتار شود.
سطوح آشپزخانه و ظروف که با غذاهایی مانند گوشت خام و تخم‌مرغ تماس دارند می‌توانند معدن باکتری‌های مضر در هنگام رعایت نشدن اصول بهداشتی باشد. سفید کننده باکتری‌های روی سطوح را می‌کشد و به عنوان ابزاری تمیز کننده در آشپزخانه است. برای ضدعفونی کردن سطوح؛ یک قاشق غذاخوری سفید کننده (14،7میلی‌لیتر) را در یک گالن آب گرم (3،79 لیتر) رقیق کنید. برای از بین بردن باکتری از سطوح آشپزخانه ابتدا ظروف را برای از بین بردن قطعات بزرگ غذا از تمیز کنید. سپس سینک را با آب داغ پر کنید و یک قاشق غذاخوری سفید کننده (14،7میلی‌لیتر) اضافه کنید. ظروف را در داخل سینک بگذارید و اجازه دهید تا 2 دقیقه باشند، سپس آبکشی نمایید و در معرض هوا قرار داده تا کاملا خشک شوند.
سفید کننده می‌تواند برای از بین بردن کپک در حمام هم استفاده شود. برای براق شدن کاشی حمام؛ مقدار مساوی آب داغ و سفید کننده را ترکیب کنید. کاشی‌ها را خیس کنید و اجازه دهید محلول حدود 20 دقیقه بماند. بعد از آن روی کاشی‌ها را برس بکشید و سپس با آب گرم آبکشی نمایید.
بسیار مهم است که توجه داشته باشید سفید کننده کلر در صورت استفاده نادرست می‌تواند مضر باشد. زمانیکه با سفید کننده کار می‌کنید؛ پنجره را باز کنید تا تهویه کافی صورت گیرد و مواظب باشید تا با پوست و چشم شما تماس نیابد. سفید کننده را با دیگر مواد شیمیایی یا پاک‌کننده‌های خانگی ترکیب نکنید؛ به این دلیل که می‌توان باعث ایجاد گازهای خطرناک و حتی کشنده شود. اجازه دهید کلیه سطوح و قسمت‌هایی که با سفیدکننده تمیز شده قبل از استفاده مجدد کاملا خشک شوند. در نهایت درب ظروف سفید کننده را محکم ببندید و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.