فرآورده های بهداشتی و آرایشی
گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 10004:2012
از شرکت MOODY INTERNATIONAL انگلستان

شش روش هوشمند استفاده از سفید کننده

1- تمیز کردن قارچ و کپک: سفید کننده و آمونیاک هر دو مفید برای از بین بردن قارچ و کپک جهت استفاده در داخل و بیرون خانه هستند. با این حال شما هرگز نباید این دو ماده را با هم استفاده کنید.
2- استریل کردن وسایل مختلف: ظروف را می‌توان به مدت 5 تا 10 دقیقه در محلول حاوی  فنجان سفید کننده و چند قطره مایع ظرفشویی ضد باکتری و یک گالن (3،78 لیتر) آب گرم بگذارید. سپس به خوبی بشویید و در معرض هوا به خصوص نور آفتاب قرار دهید.
3- براق کردن ظروف شیشه‌ای و چینی سفید: درخشش را توسط اضافه کردن 1 قاشق چایخوری سفید کننده به ظروفتان در هنگام شستشو برگردانید. مطمئن شوید که به خوبی آبکشی کردید و آنها را با حول نرم خشک نمایید.
4- تهیه اسپری ضد عفونی کننده خانگی: این ضد عفونی‌کننده چند منظوره در تمام خانه استفاده می‌شود. یک قاشق غذاخوری سفید کننده در یک گالن (3،78 لیتر) آب داغ مخلوط کنید. سپس در یک بطری اسپری‌کننده بریزید و با استفاده از حوله مناسب سطوح مسطح، رومیزی و هر جا که مورد نیاز است را تمیز کنید.
5- خلاص شدن از جلبک و خزه: از بین بردن لغزندگی و بوی ناخوشایند ناشی از جلبک و خزه بر روی سطوح از جمله سنگ، کف استخر را می‌توان با محلول  فنجان سفید کننده در یک گالن (3،78 لیتر) آب بر روی آنها از بین برد. دقت کنید سفید کننده را بر روی چمن یا گیاهان زینتی نریزید.
6- از بین بردن علف هرز در پیاده‌روها: سعی کنید کمی از سفید کننده رقیق‌نشده بر روی آنها بریزید. بعد از یک یا دو روز به آسانی می‌توانید آنها را بیرون بکشید و سفید کننده از روییدن مجدد آنها جلوگیری خواه کرد. فقط دقت کنید سفید کننده را بر روی گیاهان اطراف آن و چمن نریزید.