فرآورده های بهداشتی و آرایشی
گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 10004:2012
از شرکت MOODY INTERNATIONAL انگلستان

کاربردها و ویژگی های شیشه پاک کن

شیشه پاک کن لکه های موجود روی شیشه را خیلی سریع پاک کرده و شیشه را شفاف می سازد. بخاطر کاربرد فراوان لوازم و سطوح شیشه ای، مانند ویترینهای شیشه ای، درب و پنجره های شیشه ای، مانیتور و تلویزیون، این روزها استفاده از شیشه پاک کن اجتناب ناپذیر شده است. شیشه پاک کن باعث پاک شدن و جلای سریع و عالی سطوح شیشه ای می گردد.

شیشه پاک کن های خوب دارای ویژگی های زیر هستند:

1- قدرت پاک کنندگی زیاد لکه ها و چربی ها از سطح شیشه
2- خشک شدن سریع مایع شیشه پاک کن از روی سطح شیشه بدون بر جا ماندن لکه
3- بلند شدن بوی خوش هنگام مصرف شیشه پاک کن
4- شیشه پاک کن بارفتن فاقد هر گونه مواد شیمیایی مخرب سطوح
پاکیزگی و شفافیت سطح شیشه و آیینه خانه و محل کار خود را به شیشه پاک کن بارفتن واگذار کنید. شیشه شوی بارفتن بدون بر جا نهادن لکه، به عمق بقایای چربی و گرد و غبار موجود روی شیشه ها نفوذ کرده و شیشه ها را پاک و درخشان می سازد. با استفاده از شیشه پاک کن، شیشه ها همانند روز اول می درخشند.
اسپری شیشه پاک کن جهت پاک کردن بسیاری از سطوح همانند آیینه، پنجره، شیشه، سنگ مرمر، کاشی، استیل، وینیل، کروم، آلومینیوم و پلاستیک کاربرد دارد.

شیشه پاک کن بارفتن محصولی با قدرت پاک کنندگی قوی جهت از بین بردن لکه های چربی و جهت جلوگیری از مات گشتن شیشه ها است. شیشه پاک کن بارفتن در مقادیر نیم لیتری، چهار لیتری و 20 لیتری در بازار موجود می باشد. بعلاوه جهت کاربرد راحت و آسان شیشه پاک کن بارفتن یک پمپ قفل دار روی آن قرار گرفته است که امکان استفاده مکرر از شیشه پاک کن را فراهم می کند. شیشه پاک کن بارفتن حلال لکه های سمج روی شیشه و آینه است. با شیشه پاک کن بارفتن از لذت پاکیزگی و شفافیت سطوح شیشه و آیینه خود بهره مند شوید.