فرآورده های بهداشتی و آرایشی
گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 10004:2012
از شرکت MOODY INTERNATIONAL انگلستان

روش‌های تمیز کردن جواهرات و الماس با شوینده ها

تمیز کردن سنگ‌های قیمتی و الماس نسبتا آسان است؛ اما باید شما مراقب باشید که سنگ آسیب نبیند. استفاده از روش یا محلول پا‌ک کننده اشتباه می‌تواند به درخشش سنگ آسیب رساند. روش‌های زیر را می‌توانید برای پاک‌کردن جواهرات استفاده کنید:

1- برای تمیز کردن جواهرات در یک کاسه، آب گرم و چند قطره مایع ظرفشویی بارفتن با با هم مخلوط کنید.پاک‌کننده به سرعت چربی و کثیفی را از بین می‌برد و باعث درخشش سنگ می‌شود.جوش شیرین خشک را با آب برای ایجاد خمیر باهم مخلوط کنید، سپس با مسواک نرم بر روی سنگ و طلا بکشید. سپس آن را با پارچه بدون پرز برای درخشش بیشتر خشک کنید.
2- از یک مسواک نرم برای جواهرات استفاده کنید؛ در غیر اینصورت شما باعث آسیب به سنگ جواهر و حتی طلای آن خواهید شد. برای تمیز کردن جواهرات در یک کاسه، آب گرم و چند قطره مایع ظرفشویی بارفتن را با هم مخلوط کنید.
3- تمیز کردن از روش قدیمی با استفاده از جوش شیرین: جوش شیرین یک تمیز کننده شگفت انگیز برای جواهرات است. جوش شیرین خشک را با آب برای ایجاد خمیر باهم مخلوط کنید، سپس با مسواک نرم بر روی سنگ و طلا بکشید. سپس آن را با پارچه بدون پرز برای درخشش بیشتر خشک کنید.